SSS

Sık Sorulan Sorular

Bineğim kayboldu yardımcı olur musunuz??

Böyle bir durumda olayın olduğu tarih ve saati yetkililere bildirmelisiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır.

Npc Bow, Premium Pickaxe veya Premium Axe kayboldu yardımcı olur musunuz?

Böyle bir durumda olayın olduğu tarih ve saati yetkililere bildirmelisiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Eşyanız kalan süresi ile size geri verilecektir.

Ev kurdum onaylar mısınız?

Gün içerisinde ev onayları için yetkililer yeni kurulmuş evleri gezerek,evin durumuna göre onay verilmektedir. Bu konuyla ilgili page atmanız hatalı page olarak değerlendirilecektir.

Küfür ile ilgili ne yapmalıyım?

.ihbar komutu ile ilgili şahsı şikayet ederseniz gün içerisinde ki kontroller sonucu gerekli işlem yapılacaktır. İhbar sistemi ile bildirmediğiniz kişiye hiç bir işlem uygulanmamaktadır.

Donate ile kredi yükledim fakat hesabıma gelmedi?

Skype üzerinden python.nebula adresini ekleyip kullanıcı adınızı belirtirseniz işleminiz en kısa sürede yapılacaktır..

Eşyam kayboldu, geri verebilir misiniz?

Karakterlerinizde ki eşyalar tamamen sizin sorumluluğunuzda olup herhangi bir hatadan dolayı silinmedi ise (kısaca hata bizden kaynaklı değil ise) eşyanızın geri verilmesi söz konusu değildir.

RP yapmaya çalışıyorum ama bozuyor ya da baltalıyorlar?

Nebula Uo Shard’da size hakaret veya argo kelime söylenmediği sürece,Role play yapmanıza karışanlara karşı herhangi bir uygulama bulunmamaktadır.

PH durumu nedir?

PH belirli yetenekler haricinde %100 açıktır. Jhelom'da Young Arena'da yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz bir alan da mevcuttur.
Animal Taming, Animal Lore, Hiding, Stealth, Snooping, Stealing, Necromancy yeteneklerinin geliştirilme oranı diğerlerine göre biraz daha yavaştır.

Bazı Eşyaları Göremiyorum Neden?

Web sitemizdeki dosyalar bölümünden Landfix ya da No-Landfix dosyalarını indirip Connector'un kurulu olduğu dizine atmalısınız.

Kayıt olmak için ne yapmalıyım?

Web sitemiz üzerinden "Kayıt Ol" dedikten sonra çıkan formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız.
Form başarıyla gönderildikten sonra mail adresinize bir link gelecektir, ona tıklayın.
Linke tıkladıktan sonra cep telefonunuza hesabınızı aktive etmek için sms kodu gelecektir. (Sms yurtdışı hatlarına gönderilmemektedir.)
Kayıt işlemi tamamlandıktan yaklaşık 5dk sonra oyun hesabınız aktif hale gelecektir.